Hedef ve İlkeler

Bardakçı Şirketler Grubu, bütün çalışanlarının katkılarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, faaliyet gösterdiği alanlarında evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Ülkesi, şirketleri ve müşterileri için güvenilirlik, sürdürülebilir gelişme ve saygınlık sembolü olmayı hedefliyor.

“Müşterilerimiz önceliğimiz ve vazgeçilmezimizdir.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kararlı ve kaliteli bir şekilde karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Ürün ve hizmetlerimize sahip çıkmak ve satış sonrası hizmetlerde de müşterilerimizin yanında olmak vazifemizdir.

“Farklılıklarımız bizi eşsiz ve özel yapar, ilkesi ile daima en iyi olmak vazgeçilmez hedefimizdir.

Kalitede, hizmette, faaliyet alanlarımızda ve şirket ilişkilerimizde, müşterilere sunulan ürün ve hizmetlerde daima “en iyi” olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı istikrarlı bir şekilde korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak için faaliyet gösterdiği bütün alanlarda yönetişimi sağlamak ve öncü olmak temel ilkemizdir.

“En önemli gücümüz ve sermayemiz, insan kaynağımızdır.

Faaliyetlerimizdeki ürün ve hizmetlerimizin niteliği ve katma değeri, çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. En iyi personeli ve dinç, yetişkin insan gücünü kuruluşumuza katmak ve istihdam etmek, toplumumuzun yeteneklerinden ve yaratıcılığından en iyi şekilde fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, böylece yaratıcılıklarını geliştirmeleri ve sorumluluk sahibi çalışanlar olmalarını sağlamak en önemli hedeflerimizdendir.

“İş hayatının etik kuralları ve dürüst çalışma ilkelerine uymak prensibimizdir.

Bütün ilişkilerimizde adil olmak, karşılıklı yarar sağlamak, iyi, ahlaklı, dürüst ve anlayışla davranmak, hukuka ve ahlak kurallarına her daim uymak ilkemizdir.

Bugünün kamuoyuna ve gelecek nesillerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, bir diğer temel ilkemizdir.